Jesteś tutaj:

DARMOWA PLATFORMA KONKURSOWA

medium_news_header_82.jpg

W marcu 2023 r. na stronie www.archikonkurs.pl uruchomiono bazę konkursów architektonicznych jako bezpłatną, ogólnodostępną platformę dla profesjonalistów, studentów oraz inwestorów, związanych z kształtowaniem otaczającej nas przestrzeni.

"Idea platformy konkursowej powstała w 2019 r. na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej podczas badań naukowych nad konkursami architektonicznymi. W odpowiedzi na brak istnienia w polskim internecie miejsca, które w sposób jednolity i profesjonalny katalogowałaby aktualne i zakończone konkursy architektoniczne, podjęto decyzję o rozpoczęciu pracy nad projektem. W tym celu, powołano Fundację Archikonkurs aby koordynowała prace i zarządzała portalem. Nawiązano również współpracę z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej, Narodowym Instytutem Architektury i Urbanistyki oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich, które objęły archikonkurs.pl swoim patronatem."

źródło: https://www.archikonkurs.pl/

Ponadto na platformie można śledzić aktualne i archiwalne konkursy, jak również, jako organizator, zgłaszać nowe inicjatywy konkursowe.

Zapraszamy do korzystania :)